Indywidualny mentoring

Uwielbiam pracę z ludźmi. Najbardziej satysfakcjonują mnie momenty gdy po przez wydobywanie z człowieka tego co najlepsze tworzy się nowa znacznie silniejsza i pełna energii osobowość. Czasem tak niewiele trzeba by dokonała się w tobie wielka przemiana. 

Jeżeli poszukujesz potężnej wewnętrznej przemiany, umów się na mentroring z Ewą.

Trening mentalny sportowców - 400 zł / 60 min
Rozwój osobisty i duchowy - 400 zł / 60 min
Biznes - 400 zł / 60 min

Konsultacje "Face Time" lub w siedzibie w Gliwicach.

Trening mentalny sportowców

Jako zawodowy sportowiec wiem jak niezwykle ważne jest panowanie nad swoim umysłem. Brak fundamentalnej wiedzy w zakresie kontroli emocji, poziomu stresu, oczekiwań może zaprzepaścić karierę nawet najzdolniejszego zawodnika. 

Trening mentalny sportowców - 400 zł / 60 min
Indywidualna seria szkoleń - 3500  zł / 10 godz

Konsultacje "Face Time" lub w siedzibie w Gliwicach.

Rozwój osobisty i duchowy

Rozwoj osobisty stanowi dla mnie fundament szczęśliwej ludzkiej egzystencji. Im bardziej świadomie zaczęłam  podchodzić do życia tym kolejne jego obszary jeden po drugim stawały się dla mnie proste i bardziej zrozumiałe. Jak wspominam w swojej książce, bo życiu nie chodzi o to by pozbyć się jakimś cudem wszystkich problemów,  one zawsze będą ci towarzyszyć. Właściwy rozwój i edukacja spowodują że zaczniesz inaczej postrzegać rzeczywistość a problemy samoistnie zaczną znikać. 


Mentoring - 400 zł / 60 min

Konsultacje "Face Time" lub w siedzie w Gliwicach.

Mentoring biznesowy

Moja firma to moja pasja. Od zawsze marzyłam by zarabiać na życie uprawiając zawód jaki kocham. Pomimo sprzeciwu otaczającego mnie społeczeństwa i braku wiary w mój projekt marzeń, dokonałam tego. Od 2015 roku jestem właściciele i twórcą Studia Tańca Master Dance Gliwice. Z odpowiednią wiedzą, samozaparciem i dyscypliną każdy jest w stanie zarabiać na swej życiowej pasji.  

Mentoring biznesowy - 400 zł / 60 min

Konsultacje "Face Time" lub w siedzibie w Gliwicach

Masz pytania? Porozmawiajmy:
+48 660 673 864kontakt@ewamalik.com.pl