Master Dance 

Kiedyś wymarzyłam sobie miejsce, które było by mekką tańca dla zawodowych i amatorskich tancerzy. Moja wizja studia tańca gdzie wszyscy razem mogli by poszerzać swoje horyzonty inspirując się nawzajem, doprowadziła do powstania Master Dance. Niesamowity klimat jaki wprowadzają zawodowi tancerze latynoamerykańscy z różnych stron świata oraz energia gorących rytmów unosząca się w powietrzu, tworzą Master Dance jako miejscem jedyne w swoim rodzaju. Dokładnie takie jak je sobie wymarzyłam. Na obecną chwilę to nie jest już jedynie studio tańca, klienci określają często Master Dance jako Lifestyle. 

Pary Sportowe

Trenowanie zawodowych tancerzy tańca sportowego, to dla mnie praca bardzo twórcza ale także czasochłonna. Proces tworzenia mistrza czy też mistrzyni tańca trwa latami. Tu edukuje swoich tancerzy przeprowadzam na wielu obszernych płaszczyznach takich jak: przygotowanie sportowe, techniczne, mentalne, artystyczne, wizerunkowe, finansowe. Uwielbiam wyzwania większość, ludzi z jakimi miałam przyjemność współpracować jako trener i mentor była zazwyczaj dla reszty już przegrana. Cieszę się że dzięki mojemu uporowi oraz chęci zawodników bardzo często udowadniamy światu iż nie mieli racji. 

Zawodowa tancerka 

Taniec jest całym moim życiem. Kariera zawodowej tancerki to jak wieczna jazda na kolejce górskiej, nigdy nie wiesz co spotka cię za zakrętem, ale może właśnie dlatego jest to wciąż dla mnie po tylu latach tak ekscytujące. Uwielbiam ten moment gdy po przez ruch oraz właściwą muzykę, mogę przeobrażać się na wiele sposobów, dlatego pewnie taniec postrzegam nieco jak aktorstwo, tworzenie coraz to nowych interpretacji muzycznych, na przestrzeni kilkunastu lat kariery zawodowej tancerki, pomogło mi dogłębnie poznać siebie na wielu płaszczyznach w różnorodnych wydaniach. Zakochałam się w tańcu właśnie ze względu na fakt iż jest on sferą o nieograniczonych morzliwocsiach rozwoju mojej osoby. Unikalność, indywidualizm oraz dbałość o detale, to wyróżnia tancerzy z pośród całego społeczeństwa. Jako utytułowana tancerka dziś wiem że trofea oraz wysokie lokaty na turniejach są jedynie efektem ubocznym czegoś znacznie głębszego i bardziej wartościowego. Nienaganna etyka pracy, samodyscyplina, pokora, wytrwałość, umiejetność planowania i doprowadzania spraw do końca oraz moim znaniem najważniejszy aspekt, umiejętna współpraca z innymi ludźmi. Te nabyte umiejętności cenie ponad wszystko. 

Warsztaty taneczne dla kobiet 

 


Gdy kobieta tańczy, tworzy sztukę, staje się bardziej zmysłowa i pewna siebie. Taniec wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze oraz pozwala uwolnić się od demonów przeszłości i trudności dnia codziennego. Wiem jak ogromy wpływ miał taniec na wiele bardzo ważnych przemian we mnie. Dlatego uważam iż kobiety powinny o wiele więcej tańczyć. Tu nie trzeba słów, które często są bolesne, po przez ruch jestem w stanie uwolnić wszystkie niechciane emocje w moim ciele oraz oczyścić umysł z toksycznych myśli. W moim przypadku taniec jest rytuałem oczyszczenia się z negatywnej energii a we wcześniejszych latach był także terapią dla umysłu i ciała. Na swoich zajęciach i warsztatach w pierwszej kolejności stawiam na uwolnienie a następnie dodaje elementy seksapilu, gracji oraz elegancji które każda kobieta posiada w sobie trzeba tylko je umiejętnie wydobyć. 

Imprezy taneczne 

Taniec to niezwykle istotny aspekt społeczny. Muzyka a wraz z nią ruch towarzyszą nam ludziom od zarania wieków. Taniec łagodzi obyczaje, łączy i pomaga zdystansować się od bezlitosnej rzeczywistości w jakiej egzystuje większa cześć ludzi na naszej planecie. Dlatego jako Master Dance organizuje szereg imprez tanecznych, bankietów wraz z pokazami tańca amatorów i zawodowców. To niesamowite jak bardzo lubimy się bawić i jak rzadko jest ku temu okazja. Imprezy Master Dance których jestem gospodarzem biją rekordy popularności a bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Myśle że to co odróżnia te eventy od innych to niezwykła atmosfera która ośmiela do tańca nawet najbardziej zatwardziałych sztywniaków. 

Masz pytania? Porozmawiajmy:
+48 660 673 864kontakt@ewamalik.com.pl